رفتن به مطلب

قوانین

سلام و درود به انجمن ترجمه رسمی و غیر رسمی خوش آمدید !!! جهت استفاده از انجمن‌های ترجمه رسمی و غیر رسمی لطفا این قوانین را مطالعه و به آن عمل کنید !!!

قانون شماره 1: کاربران باید در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده کنند و حتی المقدور از حروف فارسی استفاده شود. اعضایی که از نام کاربری رکیک و سیـاسـی یا توهین آمیز استفاده کنند بدون اطلاع قبلی از سیستم حذف خواهند شد. علاوه بر نام کاربری در انتخاب آواتار و امضا نیز دقت شود.

قانون شماره 2: لطفاً از ساخت بیش از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3: کاربران باید هنگام ارسال مطلب از کلمات مناسب استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب و رکیک اکانت کاربر حذف و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.

قانون شماره 4: زبان اصلی این انجمن فارسی بوده و کلیه نوشته‌ها باید به زبان پارسی باشند.

قانون شماره 5: استفاده از پیام خصوصی برای ارسال پیام های انبوه (اسپم) به سایر اعضا ممنوع است. قانون شماره 6: مسولیت تمامی ارسال های کاربران متوجه ارسال کننده بوده و لزوما نظر و مطلب مدیران سایت نمی‌باشد.

قانون شماره 7: در هنگام ارسال مطلب انجمن مربوط به مطلب یا سوال خود را انتخاب کنید و از ارسال مجدد مطلب در انجمن های مختلف خودداری کنید.

قانون شماره 8: هر گونه تبلیغ اعم از سایت، وبلاگ و ... در ارسال ها و همچنین در پیام خصوصی و امضا ممنوع است. تنها می توانید در امضای خود به موضوع دلخواه لینک بدهید.

قانون شماره 9: قرار دادن امضا و لینک های تبلیغاتی فقط مخصوص اعضای فعال و کاربران ویژه انجمن می باشد.

قانون شماره 10: در صورتی که مایل به ارسال مطلب از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 11: در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.

قانون شماره 12: لطفاً در صورتی که جواب سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال (یا سوال) شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 13: در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 14: هر گونه بحث و سوال در مورد راه های عبور از فیــلتر، نرم افزارهای فیــلترشکن، پروکـــسی و معرفی سایت های عبور از فیـــلتر و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.

قانون شماره 15: چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها را به فرد خاطی اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.