رفتن به مطلب
goto847

تحصیل در استرالیا

پست‌های پیشنهاد شده

لطفا توجه داشته باشید که گروه وکلا و مشاورین رهپوی دات کام در حال حاضر جهت ادامه تحصیل در استرالیا خدماتی ارائه نمی دهد. اما از آنجا که ما تماس های بسیاری در مورد تحصیل در استرالیا داریم مطالبی را بعنوان اطلاعات عمومی تحصیل در استرالیا در اینجا عنوان می نماییم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد. دانشگاه های استرالیا شهریه دریافت می نمایند و میزان این شهریه به رشته و دانشگاهی که شما انتخاب می نمایید دارد. به طور تخمینی می توان میزان شهریه های عنوان شده در زیر را به عنوان یک بر آورد بسیار کلی در نظر گرفت اما توجه داشته باشید که میزان شهریه دانشگاه ها متغیر است و برای اطمینان از میزان دقیق شهریه دانشگاه مورد نظرتان حتما به وب سایت دانشگاه مراجعه نموده و یا به دانشگاه ایمیل ارسال نمایید و از آنها سوال نمایید.

دانشگاه ها

تحصیلات پایه 9000 - 14000 دلار استرالیا در سال لیسانس 10000 - 16500 دلار استرالیا در سال

مراحل تحصیلی بعد از لیسانس [/b] Graduate Certificate 9000 – 16000 دلار استرالیا در سال Graduate diploma 11000 - 18000 دلار استرالیا در سال فوق لیسانس- دکتری 11000 - 18000 دلار استرالیا در سال آموزش های فنی و حرفه ای 5500 – 18000 دلار استرالیا در سال

مدارس

دبیرستان 6000 - 13000 دلار استرالیا در سال ابتدائی و راهنمائی 5000 – 11000 دلار استرالیا در سال دوره های آموزش زبان انگلیسی 3500 – 13500 دلار استرالیا در سال

هزینه های یک زندگی دانشجویی در استرالیا

استرالیا از سطوح عالی رفاهی و هزینه های مناسب زندگی بهره مند است . انتخاب شما برای مکان تحصیلی خود، خواه دریک شهر بزرگ و یا نواحی اطراف شهری و همچنین الگوی زندگی شخصی شما، سطح نهایی هزینه های شما را تعیین می نماید. شرایط مختلفی برای مسکن و سکنی گزیدن دانشجویانی که در استرالیا تحصیل می نمایند، وجود دارد. بسیاری از دانشگاه ها و دانشکده های TAFE از طریق دفاتر مسکن خود به دانشجویان کمک می نمایند. دانشجویان باید به محض اینکه دانشگاه ثبت نام آنها را تأیید می نماید، توصیه های این مراکز را برای یافتن مسکن مناسب بکار گیرند. بسیاری از دانشگاهها و دانشکده ها دارای مراکز اقامتی برای دانشجویان هستند که این مراکز امکانات خواب، آسایش و خوراک دانشجویان را فراهم می آورند. دانشجویان می توانند در صورت تمایل آپارتمان و یا خانه ای را اجاره نمایند که معمولا این کار به صورت اشتراکی با چند دانشجوی دیگر انجام می پذیرد. بسیاری از دانشجویان حداقل برای چند ماه اول ترجیح میدهند که با خانواده های استرالیایی اقامت گزینند. به این نحوه اقامت قامت در منزل می گویند که در آن صورت اتاق و غذای شخص در آن در نظر گرفته شده است.

هزینه ها و امکان انتخاب هر روش در نقاط مخالف استرالیا متفاوت می باشد.بسیاری از موسسات آموزشی در استرالیا شخصی را به عنوان افسر مسئول برای کمک در امر انتخاب مکان زندگی در نظر می گیرند تا بتوانند به دانشجویان در امر انتخاب مسکن و مکان زندگی در داخل و یا در نزدیکی موسسه آموزشی کمک نماید. هزینه های در نظر گرفته شده زیر تخمینی می باشند : هم خانگی با خانواده های استرالیائی همراه با خوراک روزانه 110-270 دلار استرالیا در هفته مسافر خانه و اقامت گاههای موقت برای دانشجویان 80-135 دلار استرالیا در هفته هم اتاقی با دانشجویان دیگر 50-160 دلار استرالیا در هفته اجاره خانه و یا اتاق 70-350 دلار استرالیا در هفته خوابگاه دانشگاه 80-250 دلار استرالیا در هفته پانسیون شبانه روزی (هزینه های ثبت نام منظور نگردیده اند) 8000 –11000 دلار استرالیا در سال ساختمان های قابل سکونت مرتبط به موسسه آموزشی (که شامل همه امکانات زندگی و غذا نیز می باشند ) ممکن است در اختیار دانشجویان تمام وقت با هزینه مناسب قرار گیرد. بهر حال تعداد درخواست ها برای برخورداری از این مراکز بسیار بالاست و این درخواست ها باید توسط موسسه آموزشی مرتبط ارزیابی گردد.

منبع rahpooy.com

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت‌های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×